You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Yükleniyor...

Eylül Fuar & Organizasyon

18. ANKARA KİTAP FUARI

Sizleri 21-30 Ekim 2022 tarihleri arasında Ankara’da ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezinde düzenlenecek “Kitap Fuarı”na davet ediyoruz!

Bu güzel günlerde Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ankara Kitap Fuarı 2005 yılından beri düzenli olarak gerçekleşmekte olan kitap şölenidir. Geleneksel olarak, Ankara Ticaret Odası Congresium salonunda düzenlenir. Etkinliğe Türkiye’nin 300'ü aşkın yayınevi ve sivil toplum kuruluşları katılır. Ayrıca, Konuk Ülke olarak bir yabancı ülke davet edilir ve o ülkenin yayınevleri etkinlikte yer alır. Bu zamana kadar Fransa, İran, Rusya ve İtalya Fuara Konuk Ülke olarak katıldı. Genelde Konuk Ülkenin ünlü yazarları ile söyleşi ve imza töreni düzenlenir. 10 gün süren fuarda söyleşi, panel, şiir dinletileri ve çocuk aktivitelerinin de olduğu binden fazla etkinlik gerçekleşir.

fuar-hakkinda-afis

Kuruluş yılımız olan 1999 yılından bu yana; Eylül Fuarcılık ve Eylül Fuar & Organizasyon olarak fuar sektöründe hizmet vermekteyiz.Amacımız; reel sektörü güçlendirmek,katılımcı firmalara iç ve dış pazarda imkanlar sunmak,hem ülke ekonomisine hemde katılımcılara katkı sağlamaktır.

Bu hedef ve gayretle Eylül Fuarcılık ve Eylül Fuar & Organizasyon olarak,birçok alanda kitap ve eğitim fuarları konularında sayısız fuarlar yaparak zirveye hep birlikte ilerlemekteyiz. Sizlerle birlikte çalışmaktan mutlu olduğumuzu belirterek, Eylül Fuarcılık ve Eylül Fuar & Organizasyon olarak hep birlikte Yeni Ufuklara…

www.eylulfuar.com

850

Yazar

287

Yayınevi

73

Söyleşi

100000+

Kitap

Voelas
Fuar Hakkında

Yayınevleri, yazarlar ve okurlar bu fuarlarda buluşuyor. Öğrencilere okuma alışkanlığı kazandırmanın yanı sıra binlerce kitapseverle onlarca yayınevini aynı çatı altında buluşturarak kültürel ve ticari olarak kitap sektörünün gelişmesine katkıda bulunan Eylül Fuar & Organizasyon, okuyan bilinçli bireyler yetişmesine katkıda bulunmaktadır.

Konuma git
Takipte Kal

Sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.